9,71 € z VAT
Szt.
Opis artykułu
Wlasciwosci:
bardzo stabilne profesjonalne noze wieloostrzowe z gumowana strefa chwytu i prowadnica ostrzy z metalu. Automatyka blokowania zabezpiecza ostrze w ustawionej pozycji. System Autoload noza wieloostrzowego pozwala dodatkowo na automatyczne doladowywanie nowego ostrza z magazynu ostrzy zintegrowanego w uchwycie.

Zakres dostawy:
Kuter z ostrzami wymiennymi w uchwycie (typ standard & blokada srub: 2 sztuki typ Autoload 9 mm: 5 sztuk, 18 mm: 6 sztuk)
Właściwości
Wy­ko­na­nie Au­to­lo­ad
Sze­ro­kość ostrza 18
Ostrza za­pa­so­we CUT­TER 18 KL
Ilość ostrzy za­pa­so­wych Opa­ko­wa­nie 10 szt.*
Więcej informacji CUTTER18A
Ciężar 155 g / Szt.
GTIN 4003801792224
Numer towaru podlegającego ocleniu 82119300
Producent Wedo
Dokumenty
*nie produkt Wedo

 
Podawane informacje są niezobowiązującymi danymi orientacyjnymi! Nie ponosimy odpowiedzialności za dane wybrane bez pisemnego potwierdzenia. Dane ciśnienia dotyczą, o ile nie podano inaczej, płynów z grupy II w temperaturze +20°C.
Dostępne natychmiast
Opcje płatności:

Pobranie

Rachunek

Wysyłka weekendowa
jeszcze 286 min

Złóż zamówienie w weekend, do godz. 15:00 w niedzielę (lub do godziny 15:00 w poniedziałek, gdy poniedziałek jest dniem ustawowo wolnym od pracy), a przesyłka zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera GLS w następnym dniu roboczym do godz. 12:00 (opłata: 5%, min. 30,00 €).